2

1
1398/3/7 سه‌شنبه به همت کتابخانه مرکزی بندرلنگه سمن ها و هیئت های ورزشی شهرستان بندرلنگه جهت حضور در جشنواره رضوی اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، مرضیه سقائی طلب، کتابدار کتابخانه مرکزی شهرستان بندرلنگه از مشارکت اعضای تیم  بانوان باشگاه پویا ورزان بندرلنگه در جشنواره رضوی خبر داد.

پس از اعلام آمادگی پاسلار، سرمربی تیم باشگاه پویا ورزان شهرستان بندرلنگه برای شرکت اعضای تیم سقائی طلب کتابدار کتابخانه مرکزی بندر لنگه با حضور در جمع بانوان فوتسالیست توضیحات لازم جهت چگونگی ثبت نام و مشارکت در بخش های مختلف این مسابقه فرهنگی بزرگ ارائه دادند.  

همچنین  در این دورهمی صمیمی متناسب با هر رده سنی کتابهای «درختی که بال درآورد»،  «راز آن بوی شگفت»، «هشت قصه از امام جواد (ع)»، «امام رضا (ع)»، «کبوترها و آهوها»، «کبوترهای گنبد» و «فصل فیروزه» از مجموعه کتابهای این جشنواره به اعضای تیم معرفی شد. سپس اعضای تیم متناسب با گروههای سنی خود به جمع خوانی داستان هایی از کتاب «درختی که بال درآورد»، «هشت قصه از امام جواد و امام رضا (ع)» پرداختند و برای شرکت در بخش پویش مجازی این جشنواره اعلام آمادگی کردند.

 در پایان پاسلار ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اسن جشنواره بیان کرد: این حرکت عظیم فرهنگی می تواند بر ترویج فرهنگ مطالعه بین کودکان و نوجوانان بیفزاید و آنان را با معنویات  و آموزه های دینی و اخلاقی بیشتر آشنا کند.

 هچمنین  ایشان اذعان کرد که  با استفاده از ظرفیت های بسیاری که در هیئت های ورزشی است  حمایت لازم و همه جانبه خود  را برای برگزاری باشکوه‌ جشنواره کتابخوانی رضوی انجام خواهد داد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 74