1

÷

2
1398/3/7 سه‌شنبه به همت کتابخانه مرکزی بندرلنگه اولین دوره مسابقات شطرنج جام رمضان در کتابخانه مرکزی شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، سعید شادمانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی  شهرستان بندرلنگه از برگزاری اولین دوره مسابقات شطرنج جام رمضان در کتابخانه مرکزی این شهرستان خبر داد.

شادمانی بیان کرد: امید است با  برگزاری  این دوره از مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان و هئیت شطرنج شهرستان بندرلنگه در محیط کتابخانه  نوجوانان  و جوانان فعال در عرصه‌های ورزشی به سمت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تشویق شوند.

 وی با بیان اینکه استفاده از ابزارهای هنری و ورزشی از جمله روش‌های  مناسب برای تشویق جوانان و نوجوانان به این عرصه  مقدس است، ادامه داد: با استفاده از ظرفیت های هئیت های ورزشی می توان روز به روز شاهد اعتلای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باشیم.

رئیس اداره کتابخاتنه‌های عمومی شهرستان بندرلنگه افزود: در خلال برگزای این مسابقات سقائی طلب کتابدار این کتابخانه با تشریح فعالیت هایی که در کتابخانه های عمومی شهرستان انجام می پذیرید  به تشریح چگونگی مشارکت در جشنواره رضوی برای شرکت کنندگان در این مسابقه  پرداخته و از آنها برای حضور در این امر مهم فرهنگی دعوت به عمل آورند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 109