1
1398/3/7 سه‌شنبه در راستای برگزاری پربار نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت؛ برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی از کتاب «امام رضا (ع)در کتابخانه عمومی شهید مطهری(ره) بندرعباس طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری اولین  مسابقه نقاشی  و قصه گویی  از کتاب «امام رضا (ع)»  ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی برای اعضای کودک این کتابخانه  خبر داد.

وی افزود: با توجه به اهمیت جشنواره کتابخوانی رضوی، اولویت کتابخانه شهید مطهری(ره) بر آشنایی و شرکت اعضاء به‌ویژه کودکان و نوجوانان است و در همین راستا اولین جلسه نقاشی و قصه‌گویی از کتاب امام رضا ع برای کودکان برگزار شد.

ترابی‌پور ضمن تقدیر از خانم بنایی کتابدار و مجری  این کار فرهنگی خاطرنشان کرد: امسال برای چهارمین ‌بار است که مسابقه کتابخوانی رضوی در این کتابخانه در رده‌های سنی مختلف برگزار می‌شود و با استقبال خوب دانش‌آموزان و خانواده آن‌ها مواجه شده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 110