1
1398/2/29 يكشنبه جهت ترویج و آشنایی کودکان با جشنواره رضوی صورت پذیرفت: حضور کتابداران کتابخانه شهید مطهری (ره) در مهد قرآن شجره طیبه و معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف شناساندن نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابدار کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس در مهد قرآن شجره طیبه حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از   حضور زیبا بنایی، کتابدار این کتابخانه  در مهد قرآن شجره طیبه و معرفی و جمع خوانی کتاب «کبوترها و آهوها» ویژه جشنواره رضوی  خبر داد.

ترابی‌پور گفت:  هر ساله جشنواره رضوی توسط نهاد کتابخانه های عمومی برگزار می شود و یکی از بزرگترین مسابقات کشوری در زمینه کتابخوانی محسوب می شود. در همین راستا کتابخانه شهید مطهری (ره) و کتابداران آن هر ساله به جز ترویج و اطلاع رسانی درباره جشنواره در کتابخانه با حضور در مساجد و مهد ها اقدام به معرفی این کار زیبای فرهنگی می نمایند.

وی افزود: در سال گذشته این کتابخانه بیشترین آمار شرکت کننده بخش نقاشی در جشنواره رضوی ویژه اعضای کودک را داشته است که بخش اعظم آن مربوط به شرکت اهالی محله ششصد دستگاه، دوهزار و امیر آباد  و همچنین همکاری خوب مساجد و مهد هاست.  

 

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از بنایی، کتابدار فعال و مجری این کار خاطر نشان کرد: تمام فعالیت های فرهنگی از جمله جمع خوانی، نشست کتابخوان و ... با تلاش و همت کتابداران صورت میپذیرد و اگرکتابدار به عنوان  مشاور امین نباشد انجام هیچک میسر نیست.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 74