1
1398/2/22 يكشنبه در راستای معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتاب 8 قصه از امام جواد (ع) در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء روستای برکه دوکاء پارسیان قصه گویی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، شعیب افکاری، مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء از برگزاری نشست قصه گویی با حضور اعضاء فعال در این کتابخانه خبر داد . افکاری بیان کرد:  کتاب «8 قصه از امام جواد (ع)» اثر حسین فتاحی و منتشر شده انتشارات قدیانی تهران می باشد و یکی از کتابهای منتخب و معرفی شده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی می باشد که در کتابخانه خاتم الانبیاء برکه دوکاء قصه گویی شد.

وی ادامه داد: این کتاب شامل 8 قصه از امام جواد(ع) می باشد که قصه هفتم این مجموعه بنام درخت خشکیده در کتابخانه خاتم الانبیاء روستای برکه دوکاء برای اعضای فعال قصه گویی شد.

افکاری افزود: این داستان درباره درخت سدر خشکیده ای است که در حیاط مسجد بود. درختی که در اثر بی آبی سالها خشکیده بود. یک روزی دوتا پیرمرد تصصمیم میگیرند درخت را قطع کنند. درخت چند روزی در فکر بود که دوتا جوان وارد مسجد میشوند و مسجد را جارو میکنند و همه جا را آب می پاشند. پیرمردی از آنها سوال میگیرد چه خبر شده است. آن دو جوان میگویند قرار است امروز امام جواد به این مسجد بیاید و نماز بخواند و ... .

 
تعداد بازديد اين صفحه: 56