1
1398/2/22 يكشنبه با هدف به اشتراک گذاری کتابهای خوانده شده نشست کتابخوان کتابخانه ای با حضور اعضای فعال در کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس شهرستان ابوموسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، فائزه باغیانی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای خلیج فارس از برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای خبر داد.

باغیانی بیان کرد: در این نشست تعداد 5 نفر از اعضاء فعال کتابخانه حضور داشتند که به معرفی کتابهای خوانده شده خود پرداختند که در ادامه به بیان آنها پرداخته شده است.

کتاب «شیر ناقلا، روباه بلا» / نویسنده: «کمال بهروز کیا»/ ارائه دهنده: «یزدان فلاحی»

در این کتاب نویسنده داستان شیری را بازگو می کند که تصمیم دارد خرگوش چاق و چله ای را شکار کند در اینجا عقابی وارد می شود او هم قصد جان خرگوش را دارد. وقتی خرگوش هلاک می شود هر کدام ادعای بیشتری از خرگوش شکار شده را دارند.

کتاب «ضربه کاری»/ نویسنده: «احمد عربلو»/ ارائه دهنده:  «محمدحسین رسولی»

حکایت ها و گفته ها و شعرهای بهلول، پر از پندهای اخلاقی، دینی و اجتماعی است و حاضر جوابی های او بسیار ظریف و حیرت انگیز است و مطالب بسیار ارزنده ای دارد.

کتاب «حوض و ماه»/ نویسنده: «افسون امینی»/ ارائه دهنده: «بنیامین کاظمی زاده»

در یک روستای قدیمی وسط میدان،حوض بزرگ و زیبایی بود با کاشی های آبی، حوض آبی پر از ماهی های قرمز بودو ...

کتاب «12 قصه از امام علی(ع) و یارانش»/ نویسنده: «مژگان شیخی»/ ارائه دهنده: «امیرمحمد رازانی»

کتاب  «12قصه هایی از امام علی(ع) و یارانش» با نگاهی به نهج البلاغه در 12 جلد به چاپ رسیده است. نویسنده در این مجموعه از قالب قصه استفاده کرده است و معتقد است امروزه قصه گویی یکی از بهترین و ساده ترین شیوه های آموزش است که می تواند ارتباط ساده و درستی را با مخاطب خود برقرار کند.

کتاب «خانه ای در بهشت»/ نویسنده: «بهروز رضایی کهریز»/ ارائه دهنده: «مرتضی مرادزاده»

حضرت آدم در بهشت تنها بود. خداوند حوا را آفرید تا آدم تنها نماند.خدا به آنها اجازه داده بود در بهشت هر چه می خواهند بخورند. فقط گفته بود به یک درخت نزدیک نشوند. اما آنها گول شیطان را خوردند و ... .

 
تعداد بازديد اين صفحه: 53