2
1398/1/21 چهارشنبه به همت کتابخانه عمومی شادروان نصرت ملایی شهرستان پارسیان؛ برگزاری نشست معرفی و قصه گویی کتاب «معلم جدید» در مدرسه ابتدایی فردوسی دشتی نشست معرفی و قصه‌گویی با حضور دانش آموزان در مدرسه ابتدایی فردوسی برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، فاطمه دوست، مسئول کتابخانه عمومی شادروان نصرت ملایی از برگزاری نشست معرفی کتاب  بهمراه  قصه گویی با حضور اعضا فعال درمدرسه ی  فردوسی خبر داد. 

دوست بیان کرد:  کتاب «معلم جدید» اثر «ویکتوریا کن» با ترجمه  «سمیرا ابراهیمی» در مدرسه ابتدایی فردوسی معرفی و قصه گویی شدکه در ادامه به خلاصه ای از این کتاب پرداخته می شود .

پینکی دختری که روز اول مدرسه با شو ر وشوق رفت اما  هنگامیکه دید هیچ چیز مثل سال قبل نیست ناراحت شد و بهانه گیری کرد  مثلا سال قبل خودش و یکی از بودند اما امسال خبری از دوستش نبود و  در کنار هم نشسته روی یک نیمکت نشسته سال جدیدشرایط فرق کرده واو از وضعیت ناراضی بودو علت تمامی این نارضاریتی ها را از طرف معلم جدیدش می دید اما در ادامه از شیوه  معلمش خوشش می آید و به معلم و کلاس علاقمند می شود .

 

وی ادامه داد: این داستان به ما می آموزد  که راه و روش یک معلم چقدر در ایجاد انگیزه و علاقمند کردن دانش آموز به محیط آموزش می تواند مفید و موثر باشد  و گاهی برعکس باعث دلزدگی دانش آموز باشد و یک معلم خوب کسی نیست که فقط بتواند تدریس کند بلکه با یک روش ظاهرا ساده چقدر می تواند در وجود یک دانش آموز اثر گذار باشد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 88