1

2
1398/1/21 چهارشنبه اجرای برنامه های متفاوت فرهنگی بمناسبت میلاد امام حسین( ع) در کتابخانه‌ی شهید مطهری (ره) بندرعباس طرح کتابخوان ماه و نمایشگاه کتاب به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  اجرای طرح کتابخوان ماه و جمع خوانی کتاب «مهربان ترین پیامبر»  و نمایشگاه کتاب به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در این کتابخانه خبر داد.

ترابی‌پور گفت:  با توجه به پتانسیل بالای فرزندان ایران اسلامی بخصوص اعضای این کتابخانه  باید فعالیتهای بیشتر و بهتری در زمینه ترویج کتابخوانی صورت بگیرد. در همین راستا با توجه به اهمیت مراسم و اعیاد و لزوم آشنایی نسل کودک و نوجوان با این مفاهیم ارزشی همواره برنامه های مختلف و مناسب فرهنگی در این کتابخانه اجرا می شود.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب و جمع خوانی کتابهایی با موضوعات مرتبط با  امام حسین (ع)، سبب آشنایی کودکان و نوجوانان با سیره و زندگی آن امام همام می گردد و مطمئنا تاثیر بسزایی در افزایش علاقمندی اعضا به مطالعه خواهد داشت.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه  خاطر نشان کرد: این کتابخانه  در اعیاد و و مراسم های مختلف دینی، مذهبی و ملی اقدام به  برگزاری نمایشگاه کتاب و همچنین جمع خوانی های کتب مناسب می نماید.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 66