2

1
1397/12/21 سه‌شنبه به همت کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) رودان؛ از ستاره‌های آسمان نماز تا فرشته‌ای در بیابان در دبستان بحرالعلوم نشست کتابخوان مدرسه‌ای با حضور دانش آموزان در دبستان بحرالعلوم برگزار و چندین کتاب به اشتراک گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، یوسف نورزاده، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودان از برگزاری نشست کتابخوان مدرسه ای در دبستان بحر العلوم به همت مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) خبر داد.

ولی صفائی پور، مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) بیان کرد: در این نشست  که با حضور دانش آموزان علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی برگزار  شد، 5 کتاب به اشتراک گذاشته شد که در ادامه به آنها اشاره شده است:

 

کتاب: «ستاره های آسمان نماز 2»/ نویسنده: «مرضیه غفار»/ معرفی کننده: «عمادرضا حیدری»     

این مجموعه خاطرات دوران کودکی فرزندان و نوه های امام خمینی و کسانی است که درباره ایشان نقل کرده اند. برخی از عناوین این کتاب عبارتنداز : نماز اول وقت، نماز بدون چادر، خدا دوست دارد، قضای نماز صبح و ...

 

کتاب: «ستاره های آسمان نماز 1»/ نویسنده: «مرضیه غفار»/ معرفی‌کننده: «علی اکبر سالاری

این مجموعه خاطرات دوران کودکی فرزندان و نوه های امام خمینی و کسانی است که درباره ایشان نقل کرده اند ، برخی از عناوین این کتاب عبارتنداز : شکیات نماز ،ناراحتی امام ، نماز صبح ، ثواب نماز اول وقت و ...

 

کتاب: «بچه ها و ادب امام»/ نویسنده:  «مرتضی امین»/ معرفی‌کننده: «مهدی ادیب»   

این کتاب به بیان شخصیت امام و مهربانی و ادب و اخلاق فردی و اجتماعی امام خمینی (ره) با زبانی شیوا می پردازد.

 

کتاب:  «سوغاتی»/ نویسنده: «مرضیه غفار»/ معرفی‌کننده: «محمدمهدی گرجی پور»

بیان زندگی و داستان هایی از زندگانی امام جواد(ع) به عنوان یکی از امامان بزرگوار شیعیان موضوع اصلی کتاب حاضر است که با بهره گیری از تصاویر مرتبط با داستان ها و قصه ها برای گروه سنی «ب» تهیه شده است. چرا فرار نکردی، سوغاتی، همان کیسه سکه، تشنه در بیابان و. . از مهمترین قصه های این کتاب هستند.

 

کتاب: «فرشته ای در بیابان»/ نویسنده: «مرضیه غفار»/ معرفی‌کننده: «آتیلا نیکخواه»     

«فرشته‌ای در بیابان» نوشته مسلم ناصری به تصویرگری «محمّدحسین صلواتیان»از مجموعه کتاب‌های قصه‌های شیرین از زندگی معصومین است و به قصه‌هایی از زندگی امام محمد باقر(ع) می‌پردازد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 114