1
1397/12/21 سه‌شنبه با هدف ترویج کتابخوانی صورت پذیرفت به همت مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء، کتاب «گرگ خسته و خرگوش باهوش» با دیگران به اشتراک گذاشته شد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، شعیب افکاری، مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء از برگزاری نشست معرفی کتاب با حضور اعضاء فعال در این کتابخانه خبر داد.

افکاری بیان کرد: کتاب «گرگ خسته و خرگوش باهوش» اثر حسین صولتیان از انتشارات نشر برف و مناسب برای گروه سنی «ج» است که در کتابخانه خاتم الانبیاء برکه دکا معرفی شد.

وی ادامه داد: خلاصه داستان این است که در یکی از جنگلها و در فصل سرد زمستان، سردی هوا و بارش برف به حدی بود که جایی را نمیشد دید. پرندگان و جانداران از بیم سرما و برف هر کدام در گوشه ای پنهان شده بودند. اما گرگ خسته از گرسنگی نمی توانست بخوابد. کنار گودالی نشست و به اطراف خیره شده بود تا شاید بتواند شکاری پیدا کند و ... .

مسئول کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء افزود:  از آنجاییکه این کتابخانه به عنوان مهمترین پایگاه فرهنگی روستای برکه دوکا به ارائه خدمات به مردم می‌پردازد به صورت مستمر فعالیتهای فرهنگی متنوعی را در طول هفته برای اعضاء برگزار مینماید.

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 74