1
1397/12/21 سه‌شنبه برگزاری نشست جمع خوانی و معرفی کتاب در کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) پارسیان نشست جمع خوانی و معرفی کتاب «معصومین علیهم السلام و کودکان» با حضور اعضای فعال در کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، محمود متوکل، مسئول کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) پارسیان از برگزاری نشست جمع خوانی و قصه گویی کتاب در این کتابخانه  به همت حلیمه روشن زاده، کتابدار این کتابخانه خبر داد.

 متوکل بیان کرد: کتاب «معصومین علیهم السلام و کودکان» نوشته «ابوالفضل هادی منش» و انتشارات جمال آن را منتشر نموده است. این کتاب شامل داستانهای کوتاه مذهبی در زمینه رفتار چهارده معصوم (ع) با کودکان می باشد و این داستانها بیانگر این موضوع است که امامان همیشه مهربان بودند؛مهربان تر از مادر.آن ها همه را دوست داشتند و با بچه ها صمیمی بودند. امام هادی (ع) نیز فرموده اند: " خداوند، امامان را مانند نور، روشن گر آفریده است." برای اینکه کودکان با این نورهای هدایتگر آشنا شوند توصیه می شود این کتاب را مطالعه نمایند.

متوکل افزود: در این کتاب چندین داستان کوتاه آمده است و اولین داستان آن در مورد پیامبر اسلام (ص) است و داستان های بعدی  در مورد حضرت علی (ع) و بقیه امامان است.

مسئول کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) هدف از این برنامه را انتقال مفاهیم ارزشی و دینی به کودکان و جذب مخاطبین کودک و نوجوانان به مطالعه کتب دینی عنوان کرده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 82