1397/11/22 دوشنبه کتابخانه علامه طباطبایی(ره) رنگ و بوی انقلابی گرفت همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فضای کتابخانه عمومی علامه طباطبایی (ره) آذین بندی و نمایشگاه کتاب با محوریت انقلاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، زیبا جنگجو، مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی(ره) از تزیین فضای کتابخانه و ایجاد نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه خبر داد.

وی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه کتابخانه ها محیط فرهنگی هستند، در این دهه رسالتشان این است که  که هر چه بهتر و بیشتر نقش انقلاب و آرمانهای امام را برای همه بخصوص جوانان پر رنگتر کنند.

جنگجو ادامه داد: تزیین فضا و خواندن کتابها، ما را با خود به دوره انقلاب می کشاند تا به ما یادآوری شود که این انقلاب اسلامی به سادگی به دست نیامده که اجازه دهیم ساده از دستمان برود.

مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی (ره) هدف از اجرای چنین برنامه های فرهنگی را گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، مرور آرمانهای امام و معرفی کتابهای مناسب با این دهه عنوان کرد.

گفتنی است نمایشگاه کتاب با موضوع انقلاب با حدود 15 جلد کتاب در دهه فجر در معرض دید علاقمندان قرار دارد که به همت سالاری و تقی زاده، کتابداران این کتابخانه ایجاد شده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 39