1
1397/11/22 دوشنبه با هدف پرورش خلاقیت و کارآفرینی در اعضای کتابخانه عمومی علی ابن ابیطالب (ع) درگهان کتابدار کتابخانه عمومی علی ابن ابیطالب (ع) با هدف جذب اعضا و پرورش خلاقیت و کارآفرینی به آموزش اجرای ایده‌های خلاقانه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان هرمزگان،  مجیبه فولادی، مسئول کتابخانه عمومی علی ابن ابیطالب (ع) درگهان از آموزش راههای کار آفرینی به اعضای این کتابخانه خبر داد.

فولادی عنوان کرد: امروزه كسب و كارهاي خانگي از بخشهاي حياتي و ضروري فعاليتهاي اقتصادي كشورهاي پيشرفته محسوب ميشوند. كسب و كار خانگي از نظر ايجاد شغل ، نوآوري در عرضه محصول يا خدمات ، موجب تنوع و دگرگوني زيادي در اجتماع و اقتصاد هر كشور ميشوند. همچنين براي جوانان ، كسب و كارهاي خانگي نقطه شروع مناسبي براي راه اندازي كسب و كار شخصي است، زيرا راه اندازي آن در مقايسه با ديگر انواع كسب و كار ساده و آسان است. استفاده از یک بطری شیشه ای کوچک به همراه شن و صدف های کنار ساحل با تکه کاغذی که شکل نامه به خود گرفته است با یک هزینه ی بسیار ناچیز می تواند به عنوان دکوری در فروشگاه های صنایع دستی و مغازه ها به چند برابر قیمت تمام شده به فروش برسد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 30