1
1397/8/29 سه‌شنبه همزمان با فرا رسیدن هفته کتاب؛ حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، جمعی از کارشناسان و کتابداران در نشست «چهل کتاب در چهل شهر» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان به همراه جمعی از کارشناسان ستادی و کتابداران در نشست «چهل کتاب در چهل شهر» حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌‌های عمومی استان هرمزگان، همزمان با فر ارسیدن هفته کتاب، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان در نشست «چهل کتاب در چهل شهر» که به همت اداره فرهنگ و ارشاد استان در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تشکیل شده بود حضور یافتند.

این نشست با حضور محمد رضا یوسفی، نویسنده برجسته حوزه کودک تشکیل گردید که ایشان ضمن اشاره به کتابهای تألیفی خود بیان کرد: قصه‌گویی مادران برای کودکان نقش مؤثری در پرورش خلاقیت آنان و علاقه مندیشان به کتاب دارد و قصه‌هایی برای کودکان مناسب است که کودکان بتوانند با شخصیتهای داستان ارتباط و همزادپنداری کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان ضمن تبریک به مناسبت هفته کتاب بیان کرد: برگزاری نشستهای این چنینی نقش مهم و تأثیرگذاری در شناسایی استعدادهای نویسندگی و علاقه مند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی خواهد داشت.

وی ضمن اشاره به اهمیت کتابخوانی بیان کرد: اگرچه امروزه کتاب به عنوان کالایی لوکس تلقی می‌شود و در حاشیه قرار گرفته است اما باید همگی تمام توان خود را به کار گیریم تا شأن و جایگاه کتاب در زندگی مردم حفظ شود و افراد جامعه با کتاب مأنوس گردند.

 

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 262