1398/12/29 پنجشنبه در راستای غنی سازی اوقات فراغت؛ اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان برگزار می‌کند مسابقه خلاصه نویسی کتابهای جذاب و خواندنی همزمان با تعطیلات نوروزی و تعطیلات بحران کرونا به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، مسابقه خلاصه نویسی کتاب با هدف غنی سازی اوقات فراغت توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند خلاصه کتابهای خوانده شده خود را برای قرارگرفتن در مرحله داوری ارسال کنند.
شرکت کنندگاتن باید خلاصه ای از یک کتاب را طبق فرم نمونه ارسال کنند.

  1. عنوان مسابقه-استان- نام و نام خانودگی- نام کتابخانه- عنوان کتاب- نویسنده- ناشر
  2. خلاصه ای ازکتاب انتخابی خود را حداکثر در پانزده سطر بنویسید.
  3. مفاهیمی مانند مهربانی،عشق،دوستی،خانواده،جامعه، شهرنشینی، انسان و زندگی در کتاب انتخابی شما چگونه بازنمایی شده است؟(توضیح یکی ازمفاهیم کافی است)
  4. شخصیت‌های اصلی رمان انتخابی شما چه نام داشتند؟ درمورد هر کدام به اختصار توضیح دهید.
  5. سطرهایی از رمان که شما را تحت تأثیر قرار داده است یا دارای جذابیت‌های ادبی و داستانی است برای‌مان بنویسید. این سطرها می‌توانند ازیک صفحه‌ی کتاب یا صفحات مختلف باشد.(حداقل پانزده سطر)
  6. متن خود را بصورت تایپ شده یا دستنویس(خوانا) به آدرس ذکر شده در پایین صفحه ارسال نمایید.

 گفتنی است شرکت کنندگان باید آثار خود را به کاربری @hormozganipl در پیام رسان بله ارسال نمایند و مهلت شرکت در مسابقه تا 30 فروردین ماه 1399 می باشد.

فايلها
نمونه صحيح نوشتن خلاصه کتاب.pdf 400.833 KB
شيوه نامه.docx 19.639 KB
 
تعداد بازديد اين صفحه: 23