1398/11/26 شنبه همزمان با فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه (س) مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، با صدور پیامی ولادت حضرت فاطمه (س) را به ملت شریف ایران به ویژه بانوان کتابدار و کتابخوان استان هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی، ولادت حضرت فاطمه (س) را به بانوان کتابدار و کتابخوان استان هرمزگان تبریک گفت. در متن پیام ایشان چنین آمده است.

جضرت زهرا (س) چشم به جهان گشوده ، تا تجلی پیوند نور الهی و تابش زلال هدایت نبوی باشد. این بانوی بزرگوار همچون خورشیدی درخشان روشنگر راه تمامی دختران و بانوان و مادران ایران اسلامی و الگوی زنان در تمامی عرصه های زندگی است. اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) این میلاد فرخنده و خجسته را به بانوان کتابدار و کتابخوان تبریک و تهنیت می‌گویم و آرزومندم که بانوان توانمند و پرتلاش کتابخانه های عمومی استان هرمزگان همچون گذشته افتخارآفرین، پرصلابت و با قلبی سرشار از مهربه میهن و امید به پیشرفت این آب و خاک در عرصه مسئولیت آفرین ترویج فرهنگ کتابخوانی، منشا اقدامات مهم و موثری در استان باشند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 43