1398/11/21 دوشنبه طی صدور پیامی صورت پذیرفت؛ دعوت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان از جامعه کتابخوانان و کتابداران استان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی، جامعه کتابداران و کتابخوانان استان را به شرکت پرشور در راهپیمایی 22بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی از جامعه کتابخوانان و کتابداران استان خواست حضور پرشوری در راهپیمایی 22 بهمن داشته باشند. در متن پیام ایشان چنین آمده است:

«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود.
اینجانب ضمن قدردانی از ایستادگی و مقاومت چهل و یک ساله ملت فهیم و نجیب ایران پای آرمان‌های انقلاب اسلامی، از آحاد ملت ایران به ویژه جامعه کتابخوانان و کتابداران استان هرمزگان  دعوت میکنم حضور پرشوری در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن داشته باشند تا تاریخ‌نگاران بنویسند که هرکس در راه آرمان‌های الهی استقامت ورزید، قطعا مزه شیرین پیروزی را خواهد چشید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 28