1398/10/13 جمعه پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان در پی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طی صدور پیامی شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت. در متن پیام ایشان چنین آمده است:

شهادت هنر مردان خداست و راز سر به مهری است میان عاشق و معشوق. رخشان چراغی است در امتداد نگاه افلاکیان خاکی؛ همانا که راه صد ساله را یک شبه پیمودند و از بقعه فنا به خطه بقا خرامیدند؛ همانا که عرش را بهتر از فرش و سفر را بهتر از حضور یافتند و در نیمه های شب که نوای جرس، عاشقان حرم را صلا می زد، خواب نوشین بامدادی را از دیدگاه ربوده و با دوگانه ی عشق به دیدار یار شتافتند؛ همانا که زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.

اینجانب ضمن محکومیت اقدام تروریستی و جنایتکارانه نیروهای آمریکایی در به شهادت رساندن مجاهد بزرگ، سردار سرفراز سپاه اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از یارانش، این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم بزرگ ایران اسلامی به ویژه جامعه کتابخوانان و کتابداران تسلیت می گویم  و دوام عمر رهبر معظم انقلاب اسلامی را از خداوند منان خواستارم.

 [PageVisit]