1398/10/10 سه‌شنبه با هدف امکان استفاده حداکثری اعضا از امکانات کتابخانه های عمومی بندرعباس کتابخانه های عمومی فردوسی و سیداحمد خمینی (ره) بندرعباس تا پاسی از شب به مراجعه کنندگان، خدمات ارائه می‌دهند.

به  گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان،  فضه عباس نژاد، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس از افزایش ساعت کاری کتابخانه های عمومی فردوسی و سیداحمد خینی (ره خبر داد.

عباس نژاد ضمن تاکید بر اهمیت افزایش ساعات مطالعه کتابخانه های عمومی و استفاده بهینه تر مردم از کتابخانه های عمومی گفت با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و درخواست متعدد بر افزایش ساعات شبانه کتابخانه های عمومی، این طرح در کتابخانه های عمومی سید احمد خمینی (ره) و فردوسی بندرعباس به اجرا در آمد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان در این خصوص افزود: با توجه به اینکه بسیاری از اعضاء کتابخانه ها و مردم در ساعات روز به دلیل مشغله های فراوان امکان حضور در کتابخانه ها را ندارند این اقدام در جهت دسترسی آسان متقاضیان به کتابخانه ها صورت گرفته است.

سرپرست کتابخانه های عمومی شهرستان بندرعباس عنوان کرد: در حال حاضر این طرح در کتابخانه عمومی سیداحمدخمینی (ره) واقع در میدان صادقیه  و کتابخانه عمومی فردوسی واقع در خیابان آیت الله غفاری تا ساعت 21 آغاز شده است و عموم شهروندان می توانند تا ساعات اعلام شده از کتابخانه های عمومی استفاده نمایند. 

 [PageVisit]