1398/9/5 سه‌شنبه حال خوش خواندن در شهرستان بندرلنگه همزمان با فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، کتابداران و اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرلنگه با آرمانهای امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، آیین تجدید میثاق کتابداران با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت گرامیداشت روز «کتاب، کتابخوانی، کتابدار» شنبه 5 آبان ماه با حضور اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرلنگه، کتابداران و خانواده شهید عبدالرضا مینکی در گلزار شهدای بندرلنگه برگزار شد.

سعید شادمانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرلنگه با اشاره به مقام والای شهدا بیان کرد: رسالت کتابداران نیز مانند شهدا، دفاع از فرهنگ کشور به عنوان سربازان جبهه فرهنگ می‌باشد و باید در کتابخانه‌ها به‌عنوان یک سنگر فرهنگی دلیرانه تلاش کنیم تا بتوانیم با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، ادامه‌دهنده راه امام (ره) و شهدا باشیم.

او با تأکید بر لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و آرمان‌های شهدا افزود: حرکت در مسیر شهدا وظیفه امروز همه ما و به ویژه نسل جوان بوده و جامعه کتابداران به عنوان یک قشر فرهنگی باید در همه زمینه‌ها پیشتاز باشند.

 [PageVisit]