1398/7/24 چهارشنبه به همت کارکنان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی هرمزگان صورت پذیرفت؛ برگزاری پویش کتابخوانی »پیاده روی همراه با کتاب» در مسیر کربلا کارکنان و کتابداران هرمزگانی در پویش کتابخوان مجازی «پیاده روی همراه با کتاب» در مسیر تشرف به کربلا شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان  هرمزگان از شرکت کارکنان و کتابداران زائر هرمزگانی در پویش کتابخوان مجازی «پیاده روی همراه با کتاب» خبر داد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان بیان کرد:  همزمان با نزدیک شدن به اربعین حسینی، زائرین کتابدار هرمزگانی در راهپیمایی اربعین با معرفی کتابهایی مرتبط با امام حسین (ع) در پویش کتابخوان مجازی «پیاده روی همراه با کتاب» شرکت کردند که این اقدام پسندیده، راهکاری مفید برای حفظ انقلاب و ارزش‌ها و دستاوردهای نظام  اسلامی، توسعه کتابخوانی و افزایش بصیرت از طریق مطالعه است.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری ادامه داد: صحبت کردن از کتاب‌هایی که می‌خوانیم در محافل و دورهمی‌ها، می‌تواند کتاب خواندن را به یک عادت تبدیل کند و دیگران را نیز به این امر تشویق نماید. کتابخوانی باید به یک بخش مهم از زندگی روزانه تبدیل شود و در هر شرایطی از کتابخوانی غافل نشویم.

گفتنی است امیر حسین حیدری، سرپرست معاونت کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با معرفی کتاب «احضاریه» اثر «علی مؤذنی»؛ سعید شادمانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرلنگه با معرفی کتاب «عمود 1400» اثر علی اکبر ولایی»؛ هادی نجفی، کتابدار کتابخانه عمومی شهدای بندملا شهرستان رودان با معرفی کتاب «پدر، عشق، پسر» اثر «مهدی شجاعی» و حسن کمالی با معرفی کتاب «تنها علاج» اثر «علی اصغر علوی» در پویش کتابخوان مجازی «پیاده روی همراه با کتاب» شرکت کردند.
 [PageVisit]