1398/4/1 شنبه با صدور پیامی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، مردم را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حسین هاشمی تختی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ضمن پیوستن به پویش کتابخوانان مجازی، با صدور پیامی همگان را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

هاشمی تختی بیان کرد: یکی از راههای علم آموزی، آگاهی، شناخت و افزایش بصیرت، مطالعه است و اگرچه از طریق فضای مجازی و پیشرفت تکنولوژی، ظرفیت خوبی برای مطالعه فراهم شده است، اما کتاب همچنان نقش پررنگ خود را حفظ نموده است.

جشنواره رضوی فرصتی را برای مردم فراهم کرده است که علاوه بر استفاده از کتاب مکتوب از امکانات الکترونیکی نیز استفاده کنند و از این انکانات برای مطالعه استفاده نمایند تا بتوانند اطلاعات خود را در ابعاد مختلف بخصوص مذهبی و شناخت ائمه اطهار بالاخص علی ابن موس الرضا افزایش دهند و با توجه به ارادت ویژه مردم خونگرم هرمزگان به ائمه و معصومین (س) از آنان دعوت میکنم تا در اقدامی فرهنگ دوستانه در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند و از برکات این جشنواره بهره مند گردند.

 [PageVisit]