1398/4/1 شنبه طی صدور پیامی صورت گرفت استاندار هرمزگان با صدور پیامی از مردم شریف هرمزگان دعوت کرد در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، فریدون همتی، استاندار هرمزگان ضمن شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و اشاره به اهمیت نهادینه سازی فرهنگ کتابخوانی در کشور بیان کرد: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به صورت سراسری در کشور با هدف ترویج کتابخوانی و شناخت معصومین در حال اجراست و برای چهارمین سال در استان هرمزگان برگزار می‌شود، ولی متاسفانه حضور مردم استان در این جشنواره در سالهای پیشین کمرنگ بوده است و با توجه به اینکه این جشنواره از تنوع منابع و تنوع اجرایی برخوردار است، مردم میتوانند متناسب با علاقه و سن خود منابع مختلفی را برای مطالعه و شرکت خود در این جشنواره انتخاب کنند.

وی ادامه داد: این جشنواره به دو شکل آنلاین و مکتوب برگزار می‌شود و منابع جشنواره هم به صورت الکترونیکی قابل دسترس است و هم میتوان با مراجعه به کتابخانه های عمومی، این منابع را دریافت نمود. انتظار میرود علاقه مندان و عاشقان اهل بیت با حضور پرشور و گسترده خود در این جشنواره، معرفتشان را نسبت به اهل بیت افزایش داده و آنچه را که نسبت به این بزرگان دینی یادمیگیرند سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

 [PageVisit]