1398/3/28 سه‌شنبه پیوستن مسئولین حوزه به پویش کتابخوان مجازی؛ رئیس حوزه علمیه برادران استان هرمزگان، ضمن بازدید از کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی (ره) بندرعباس به پویش کتابخوان مجازی پیوست جشنواره کتابخوانی رضوی موجبات ترویج و توسعه کتابخوانی را در کشور فراهم خواهد آورد و به واسطه ترویج کتابخوانی، بسیاری از معضلات و مشکلات جامعه را رفع مینماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین نادر حقیقی، رئیس حوزه علمیه برادران استان هرمزگان ضمن بازدید از کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی (ره) بندرعباس و شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی از جمله اقدامات مهم و ارزشمندی است که موجبات ترویج و توسعه کتابخوانی را در کشور فراهم خواهد آورد و به واسطه ترویج کتابخوانی، بسیاری از معضلات و مشکلات جامعه را رفع مینماید؛ چرا که ریشه بیشتر مشکلاتی که در جامعه وجود دارد ناشی از عدم آگاهی و کمبود مطالعه در کشور می‌باشد.

وی این جشنواره را فرصتی مغتنم برای ترویج فرهنگ و سبک زندگی معصومین (ع) در جامعه دانست و افزود: یادگیری و الگو قراردادن سبک زندگی معصومین جز در سایه مطالعه و کتابخوانی حاصل نخواهد شد.

وی وجود امام رضا (ع) در کشور ایران را مایه مباهات و افتخار دانست و عنوان کرد: از برکت وجود ایشان در کشور ما، برکات زیادی کسب شده است و انشاا... بتوانیم با استقبال پرشور از جشنواره کتابخوانی رضوی، قدر این امام ارزشمند را بیشتر بدانیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 98