22
1397/12/19 يكشنبه طی آیین کتابخانه گردی در شهرستان قشم؛ حضور رئیس آموزش و پرورش شهرستان قشم در کتابخانه عمومی اندیشه خلیج فارس همزمان با فرا رسیدن پانزدهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طی آیین کتابخانه گردی، رئیس آموزش و پرورش قشم در کتابخانه عمومی اندیشه خلیج فارس حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، همزمان با فرا رسیدن پانزدهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، بهرام پور اشرف، رئیس آموزش و پرورش قشم ضمن حضور در آیین کتابخانه گردی از کتابخانه عمومی اندیشه خلیج فارس بازدید نمود.

اجرای طرح کتابخانه گردی به رفع مظلومیت کتاب و کتابخانه‌های عمومی خواهد انجامید

رئیس آموزش و پرورش شهرستان قشم ضمن تقدیر از نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در راستای اجرای طرحهای خلاق فرهنگی بیان کرد: آیین کتابخانه گردی باعث آشنایی مردم با کتاب و کتابخانه‌های عمومی خواهد شد و عملکرد خوب مجموعه کتابخانه‌های عمومی را انعکاس خواهد داد تا از مظلومیت کتاب کاسته شود و در جایگاه والایی قرار گیرد.

وی ادامه داد: مسئولین نقش کلیدی در ترویج کتابخوانی در جامعه دارند و باید ارتباط خوبی با مجموعه کتاب و کتابخانه‌ها برقرار سازند تا بتوانند در این راستا، گامهای محکم و مؤثری بردارند.

پور اشرف افزود: کتاب میراثی ماندگار است، پدیده‌ای شکوهمند، باارزش و رشدآفرین در پهنای زندگی است و اگر جامعه‌ای با کتاب انس گیرد مردم آن جامعه در برابر آسیبها و حوادث بیمه خواهند شد.

رئیس آموزش و پرورش قشم ادامه داد: اگر افراد بخواهند به آرزوها و خواسته‌های خود برسند باید پیوندی ناگسستنی با کتاب برقرار نمایند و از کتاب به عنوان بهترین یار در زندگی خود از آن سود جویند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 168