1
1397/11/14 يكشنبه تجدید میثاق کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با آرمان‌های والای شهدا همزمان با فر ارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیرکل و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با شهدا، عهد و پیمان دوباره بستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان به همراه کارکنان اداره کل با حضور در گلزار شهدا با شهیدان تجدید میثاق کردند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان ضمن تبریک دهه فجر بیان کرد: خون شهیدان، باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شد، پس همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن به شهادت رسیده‌اند.

وی، تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های شهدا و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب و بستن پیوند ناگسستنی با ولایت را از وظایف دینی و آرمانی همه برشمرد و اظهار داشت: ما در اینجا با شهدا عهد می بندیم که به وظایفمان به نحو احسن عمل کنیم تا ایران اسلامی را بیش از پیش سرفراز نموده و پرچم پرافتخار کشورمان را بر فراز قله های علمی جهان به اهتزاز در آوریم.

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 118