1
1397/11/13 شنبه پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به جامعه کتابداران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به کتابداران تبریک گفت. در متن پیام چنین آمده است:

دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی است که توانست حکومتی الهی را در این مرز و بوم الهی و آسمانی که هر روز درخت اعتبار و شکوهش پربار تر و تنومند تر می‌شود، تثبیت کند.

فرارسیدن چهلمین درخشندگی مهر بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی به زعامت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را به پیشگاه منور و ملکوتی حضرت صاحب الزمان (عج) و ملت حماسه آفرین، انقلابی و ولایت مدار بخصوص جامعه کتابداران تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه حضرت دوست، موفقیت و سلامتی را برای تمام شاهدان فجر و نسیم خوش سحرگاه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تمنا دارم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 114