2

1
1397/11/10 چهارشنبه با هدف بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، با حضور اعضاء انجمن کتابخانه های عمومی و به ریاست محمد سالاری پور، معاون فرماندار حاجی آباد، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان حاجی آباد در سال جاری تشکیل شد.

محمد سالاری پور ضمن تقدیر وتشکر از خدمات و فعالیت های ارزنده مسئولین اداره کتابخانه های شهرستان و دیگر اعضای انجمن گفت: گسترش فعالیتهای کتابخانه ای وابستگی به میزان اعتبار کتابخانه ها میباشد و امسال در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبار خوبی برای کتابخانه های عمومی درنظر گرفته خواهد شد.

معاون فرماندار حاجی آباد اظهار امیدواری کرد که با توجه به جمعیت قابل ملاحظه در روستاها پیگیری لازم جهت راه اندازی کتابخانه در روستاهای سرچاهان و شمیل و همچنین شهر سرگز صورت پذیرد.

وی بر مسابقات کتابخوانی و تجلیل از کتابخوانان برتر تاکید کرد و جهت رفع مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی، خواستار برنامه ریزی لازم از طریق اعضاء انجمن شد تا از طریق کمیته برنامه ریزی اعتبار قابل توجهی جذب شود.

دعوت از نویسندگان مشهور و کشوری برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و برگزاری نمایشگاه کتاب در دهه فجر و همچنین محوطه سازی کتابخانه الزهرا(س) توسط شهرداری از دیگر مسائل مطرح شده در جلسه انجمن بود.

 

 

 

 

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 150