بمناسبت 13 آبان روز دانش آموز صورت پذیرفت دانش آموزان دبستان دخترانه میثم و پسرانه فردوسی از ناحیه 2 بندرعباس از کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از بازدید دانش آموزان دبستان دخترانه میثم و پسرانه فردوسی از این  کتابخانه  بمناسبت روز دانش آموز خبر داد.

ترابی پور  گفت: روز 13 آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده  یادآور سه واقعه مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه ، روز دانش‌آموز و تسخیر لانه جاسوسی در تاریخ معاصر ایران است و بازدید دانش آموزان مدارس می تواند سبب آشنایی این نوگلان دهه چهارم انقلاب با کتب مربوط به این 3 واقعه مهم تاریخی شود.

وی افزود : یکی از فعالیت های مهم این کتابخانه، برقراری ارتباط موثر و پویا با دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی  است ، همچنین جمع خوانی و روانخوانی کتابها ویژه این عزیزان در ایام مختلف سال انجام می پذیرد. در بازدید های 13 آبان سال جاری نیز کارگاه آموزش کتابداری برگزار و جمع خوانی کتاب حکیم ابوالقاسم فردوسی برای نوجوانان انجام شد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه خاطر نشان کرد: این کتابخانه در اعیاد و مراسم های مختلف دینی، مذهبی و ملی اقدام به  برگزاری مسابقات مختلف، نمایشگاه کتاب و همچنین جمع خوانی های کتب مناسب می نماید.

 [PageVisit]