1
1398/2/25 چهارشنبه برگزاری آیین تقدیر از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «راهی به دریا» در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس مراسم اهدای جوایز و تقدیر از معلمان و برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «راهی به دریا» با حضور اعضای فعال در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از   برگزاری مراسم اهدای جوایز و تقدیر از معلمان و برگزیدگان مسابقه کتابخوانی راهی به دریا با حضور علی اکبر میرزایی، نویسنده فعال استان خبر داد.

ترابی‌پور گفت:  با توجه به نامگذاری این کتابخانه به نام شهید مطهری(ره) بزرگترین معلم انقلاب شکوهمند اسلامی هر ساله در این روز مراسم بزرگداشت و تقدیر از معلمان فعال صورت می پذیرد و در سال جاری، مسابقه کتابخوانی مکتوب از کتاب «راهی به دریا» نوشته «مهدی خدامیان آرانی» ویژه معلمان و با مشارکت بنیاد غدیر استان هرمزگان از تاریخ 11 الی 15 اردیبهشت سال جاری به مناسبت هفته معلم برگزار شد. 

وی ضمن تقدیر از مشارکت بنیاد فرهنگی غدیر استان هرمزگان افزود: در این مسابقه بیش از 80 معلم شرکت کردند و با استقبال خوبی ازطرف این قشر فرهیخته مواجه شد. در پایان از 14 نفر به قید قرعه با اهدای  بسته فرهنگی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران فعال این کتابخانه خاطر نشان کرد: این کتابداران یک کتابخانه هستند که با اعضا ارتباط برقرار می کنند و آنها را جذب کتاب و کتابخوانی میکنند و کتابدار بعنوان مشاور امین نقش اساسی در کلیه فعالیت های فرهنگی این کتابخانه دارد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 76