1

2
1398/2/29 يكشنبه در راستای شناساندن نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی، نشست جمع خوانی و نمایشگاه کتاب رضوی ویژه دو گروه سنی کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، ملیحه سلامی، مسئول اجرایی جشنواره رضوی در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری نشست جمع خوانی دو کتاب «امام رضا (ع)» و «راز آن بوی شگفت» و برپایی نمایشگاه کتاب ویژه جشنواره رضوی در این کتابخانه خبر داد.

سلامی گفت: کتابخانه شهید مطهری (ره) و کتابداران آن از دوره آغازین جشنواره رضوی تا کنون که نهمین دوره آن می باشد شرکت فعال داشته اند و در سال گذشته، خودم و تعدادی از اعضا در سطح کشوری برنده جایزه شدند؛ اما برای کتابداران این کتابخانه اصل بر ترویج فرهنگ کتابخوانی رضوی از طریق تبلیغ و ترویج کتاب و انجام فعالیت های مرتبط فرهنگی در بین اعضا است.

در ادامه، طوبی ترابی پور، مسئول این کتابخانه افزود: با توجه به فعالیت های فرهنگی این کتابخانه هر ساله بر تعداد شرکت کنندگان در بخش نقاشی و الکترونیکی افزوده می شود که این امر نیازمند توجه ویژه مسئولین امر به فراهم سازی بسترهای مختلف از جمله کتاب برای شرکت اعضا و جایزه برای جذب اعضای کودک و نوجوان می باشد که در سال های گذشته  این اقلام با حمایت و کمک خیرین خوب این کتابخانه تامین شده است.

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از سلامی و بنایی، کتابداران این کتابخانه، خاطر نشان کرد: ازآغاز نهمین جشنواره رضوی هر روزه نشست های جمع خوانی کتب این طرح در کتابخانه برگزار و با استقبال خوب اعضا مواجه می شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 105