1

2
1398/2/2 دوشنبه برگزاری نشست آموزشی خلاقیت در کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) پارسیان با حضور اعضای کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) شهرستان پارسیان، نشست آموزشی خلاقیت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حلیمه روشن زاده،  کتابدار کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) پارسیان از برگزاری نشست آموزشی کاردستی توسط اعضای فعال کتابخانه در این کتابخانه خبر داد.

روشن زاده گفت:  یکی از مهمترین مهارت هایی که می تواند کودکان را وارد حوزه ساختن نماید کاردستی است. اگر معلمان و اولياء به هنر كاردستی بهای لازم را دهند شاهد رشد و بالندگی و ظهور هزاران استعداد برجسته در رشته های گوناگون در كشورمان، در آينده خواهيم بود. پدرها و مادرها بايد پيگير ارتقاء سطح خلاقیت هنری فرزندانشان باشند و بدانند بي توجهي اولياء و معلمان به این مهم چه ضررهاي جبران ناپذيري را به روح و روان و قوه خلاقيت آنها وارد مي سازد. یکی از مهمترین مسایلی که یک مربی باید رعایت کند انتخاب نوع پروژه کلاس بر اساس همین مسئله است.

وی افزود: فعالیت های هنری به طور طبیعی سبب تقویت جنبه های گوناگون رشد زبانی، شناختی، اجتماعی و حسی - حرکتی می شوند. کارهای هنری روش هایی پیش روی کودک می گذارند تا درک خود را از مفاهیم ویژه به شکل غیر کلامی بیان کند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 72