2

1
1398/2/3 سه‌شنبه بمناسبت نیمه شعبان و ولادت منجی عالم بشریت صورت پذیرفت: اجرای برنامه های گوناگون فرهنگی در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس نشست جمع خوانی کتاب «زال و سیمرغ» و برپایی نمایشگاه کتاب منجی در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  جمع خوانی کتاب «زال و سیمرغ» و برپایی نمایشگاه کتاب منجی به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت در این کتابخانه خبر داد.

ترابی‌پور گفت:  با توجه به پتانسیل بالای فرزندان ایران اسلامی بخصوص اعضای این کتابخانه  باید فعالیتهای بیشتر و بهتری در زمینه ترویج کتابخوانی صورت بگیرد. در همین راستا با توجه به اهمیت مراسم واعیاد و لزوم آشنایی نسل کودک و نوجوان با این مفاهیم ارزشی همواره برنامه های مختلف و مناسب فرهنگی در این کتابخانه اجرا می شود.

 

وی افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب و جمع خوانی کتابهایی با موضوعات مرتبط با  امام مهدی (عج) سبب آشنایی کودکان و نوجوانان با سیره و زندگی آن امام همام می گردد و تاثیر بسیار بسزایی در افزایش علاقمندی اعضا به مطالعه خواهد داشت.

 

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از خانم ها سلامی و بنایی کتابداران این کتابخانه  خاطر نشان کرد: این کتابخانه  در اعیاد و و مراسم های مختلف دینی، مذهبی و ملی اقدام به  برگزاری نمایشگاه کتاب و همچنین جمع خوانی های کتب مناسب می نماید.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 42