2

1
1398/2/22 يكشنبه به همت کتابخانه عمومی سیداحمد خمینی (ره) شهرستان بندرعباس با حضور کتابداران کتابخانه عمومی سیداحمد خمینی (ره) در مدرسه امید ایران، آثار منتشر شده با محوریت امام زمان (عج) برای کودکان چهارم ابتدایی معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، لیلی حافظ، کتابدار کتابخانه‌ی عمومی سید احمد خمینی (ره) از  نشست معرفی کتاب کتابدار در مدرسه امید ایران خبر داد.

حافظ ادامه داد: طی این نشست، خلاصه ای از زندگی و خصوصیات اخلاقی حضرت امام زمان (عج) برای دانش آموزان بازگو شد و کتابهای «تماشای آفتاب»، نوشته‌ی «محمدتقی اختیاری»؛ «مردی که خواهد آمد»، نوشته ی «مهدی مراد حاصل» و «حضرت  حجه بن الحسن (عج)» نوشته ی «مهدی وحیدی صدر» به آنان معرفی شد.

کتابدار کتابخانه عمومی سیداحمد خمینی (ره) افزود: اصولاً یکی از راه های مؤثر در ایجاد ارتباط کودکان با امام زمان بیان خصوصیات اخلاقی آن بزرگوار، رعایت ادب و حفظ احترام در هنگام نام بردن از امام زمان (عج) و همچنین خواندن کتابهایی در قالب داستان برای این گروه سنی است  که  حالتی روحانی را در عمق تفکر کودکان به وجود می‌آورد و موجب شخصیت سازی در ذهن کودک نسبت به امام زمان (عج) می‌گردد.

حافظ افزود: پس از معرفی این 3 عنوان کتاب، دانش آموزان به مطالعه ی کامل  این کتابها  مشتاق شدند و داوطلب شدند کتابها را مطالعه نموده و طی یک  نشست  کتاب خوان خلاصه ای از کتاب ها را برای هم شاگردی های خود شرح دهند.
گفتنی است این برنامه به همت رؤیا حدیقی، کتابدار این کتابخانه انجام شده است.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 126