1
1398/2/23 دوشنبه همزمان با روز هفتم ماه مبارک رمضان صورت پذیرفت؛ برگزاری جلسه احکام ویژه دختران در کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس جلسه احکام ویژه دختران در خصوص بی حجابی و بد حجابی بر اساس کتاب احکام دختران در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان،  طوبی ترابی پور، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره) بندرعباس از  برگزاری جلسه احکام ویژه دختران در خصوص بی حجابی و بد حجابی بر اساس کتاب «احکام دختران» اثر «محمد وحیدی» در این کتابخانه خبر داد.

ترابی‌پور گفت: یکی از فعالیتهای کتابخانه عمومی شهید مطهری (ره)، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از طریق ایجاد روابط پویا با اعضای کتابخانه و همچنین تبدیل این کتابخانه به پایگاه فرهنگی محله می باشد که بحمدالله تا کنون به همت کتابداران پیشرفت های مهمی در این زمینه حاصل شده است.

وی افزود: یکی از نیازهای امروز جامعه ما آموزش مفاهیم دینی بر مبنای کتاب است که اگر در زمان مقتضی و مناسب صورت بگیرد قطعا تاثیر فراوانی خواهد داشت. در همین خصوص و در ماه مبارک رمضان، زمان سلسله نشست ها و جلسات احکام و جمع خوانی با موضوعات مرتبط بصورت هفتگی در این کتابخانه صورت می پذیرد.

 

مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از زیبا بنایی، کتابدار فعال این کتابخانه خاطر نشان کرد: تمام فعالیت های فرهنگی از جمله نشست جمع خوانی، نشست کتابخوان و ... با تلاش و همت کتابداران صورت می پذیرد و اگرکتابدار به عنوان  مشاور امین نباشد انجام هیچک میسر نیست.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 120