2

1
1398/1/21 چهارشنبه با هدف برنامه ریزی برای سال جدید؛ برگزاری جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی هرمزگان اولین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی هرمزگان در سال جدید با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان و کارشناسان ستادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان، اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی هرمزگان با هدف برنامه ریزی برای سال جدید با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان؛ امیرحسین حیدری، رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و همکاریهای اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان؛ محسن زارع مهرانی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرعباس و کارشناسان ستادی در دفتر مدیرکل برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری ضمن تبریک سال نو و تأکید بر برنامه ریزی و تدوین تقویم کاری به همکاران، بیان کرد: تمام انسان‌های موفق با برنامه هستند، بدون برنامه‌ریزی مناسب، زندگی هدف خاصی ندارد و گرفتار از هم‌پاشیدگی و بی‌نظمی می‌شود.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان ادامه داد: برای رسیدن به هدف راه‌های متفاوتی وجود دارد، اما همه این راه‌ها باید با برنامه‌ریزی و مدیریت مناسب باشد، برنامه‌ریزی باعث می‌شود که شرایط رسیدن به اهداف سهل‌الوصول‌تر باشد و امکان دسترسی به هدف آسانتر شود.

وی افزود: برای رسیدن به هدف برنامه‌ریزی و مطالعه از مهم‌ترین عوامل به حساب می‌آیند، افراد برای رسیدن به اهداف خود در درجه اول باید آگاهی و مطالعه عمیق نسبت به کاری که می‌خواهند انجام دهند داشته باشند چرا که بدون مطالعه نمی‌توانند کاری را آغاز کنند و مسئله مهم دیگر برنامه‌ریزی و هدایت فعالیت‌ها به سمت اهداف تعیین شده است، در چنین شرایطی است که انسان‌ها به موفقیت دست می‌یابند و می‌توانند سازمان موفقی داشته باشند.

گفتنی است در ادامه هر یک از کارشناسان به تشریح فعالیتهای برنامه‌ریزی شده واحد خود برای سال جدید پرداختند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 2514