1398/1/28 چهارشنبه به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان طی صدور پیامی، روز جوان را به جامعه کتابداران و کتابخوانان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با صدور پیامی، روز جوان را به جامعه کتابداران و کتابخوانان تبریک گفت.

متن پيام تبريك بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی شک اعتلاء و پویایی هر جامعه در گرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و با کار و تلاش خود، آینده ای بهتر برای همنوعانشان رقم می زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه پیروی از اهل‌بیت (ع) و با بهره‌مندی از تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس و همچنین سازندگی و عمران کشور داشته‌اند.

اينجانب ضمن پاسداشت زحمات بی دریغ کتابداران هرمزگانی که اکثریت جوان هستند، ميلاد حضرت علي اكبر(ع)، جوان تاریخ ساز عاشورا، و روز جوان را به تمامی کتابداران و کتابخوانان، تبريك و تهنيت عرض نموده و موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1485