1
1398/2/21 شنبه با هدف برگزاری باشکوه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نشست رابطین فرهنگی کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با حضور مدیرکل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، نشست رابطین فرهنگی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان؛ امیرحسین حیدری، رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و همکاریها؛ نسیمه بلندآبادی، کارشناس فرهنگی اداره کل و رابطین فرهنگی شهرستانهای میناب، بندرعباس، قشم و رودان در راستای ایجاد وحدت رویه و غنی سازی فعالیتهای فرهنگی کتابخانه‌ها برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان بیان کرد: کتابخانه‌های عمومی نقش مهمی در ارتقای سطح فرهنگ جامعه دارند و می‌توانند با برگزاری برنامه‌ها و فعالیت‌های مفید در این زمینه گام‌های محوری بردارند.

وی در ادامه افزود: از جمله اتفاقات خوب در این حوزه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است که نه تنها میزان مطالعه را در جامعه افزایش می‌دهد بلکه آحاد مردم را هرچه بیشتر با زندگی و سیره عملی ائمه اطهار(ع) آشنا می‌سازد و کتابداران و رابطین فرهنگی باید همه تلاش خود را بر شرکت حداکثری مردم در این جشنواره داشته باشند.

کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان نیز بیان کرد: این نشست به منظور هدایت فعالیتهای فرهنگی کتابخانه‌ها و غنی کردن کتابخانه‌ها به عنوان مهمترین پایگاههای فرهنگی، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، جذب حداکثری اعضاء، استعدادیابی و پرورش خلاقیت اعضا برگزار شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 159