1397/12/20 دوشنبه طی اجرای آیین کتابخانه گردی؛ حضور دهیار روستای برکه دوکا در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء شهرستان پارسیان همزمان با اجرای آیین کتابخانه گردی، دهیار روستای برکه دوکا از کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، موزه احمد زاده، دهیار روستای برکه دوکا با حضور در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء بیان کرد: بسیار خوشحالم که امسال، روستای برکه دوکا صاحب یک مکان فرهنگی ارزشمند شده است و وجود یک کتابخانه با کتابداری بسیار ساعی و کوشا، مقدمات برگزاری آیین کتابخانه گردی را در این روستا فراهم نموده است.

احمدزاده از مسئولین خواست که از این طرح حمایت کنند و سالهای آتی نیز با کیفیت بالاتر این طرح اجرا شود و مسئولین با حضور در کتابخانه‌های عمومی به بررسی مشکلات کتابخانه‌های عمومی بپردزند و در راستای رفع این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند.

وی از اثرات نیکوی حضور دانش آموزان در آیین کتابخانه گردی یاد کرد و افزود: حضور دانش آموزان به همراه معلمین خود در مدارس باعث مأنوس شدن دانش آموزان با محیط کتابخانه و کتاب خواهد شد و کتابداران با معرفی خدمات کتابخانه‌های عمومی  می‌توانند در جذب آنان و علاقه مندکردنشان به کتاب، مؤثر واقع شوند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 211