ت

ف

ع

ث

6

خ

6ف

خ

 ح

5
1397/7/16 دوشنبه بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان از کتابخانه عمومی شرفا شرفایی جناح شهرستان بستک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان از کتابخانه عمومی شرفا شرفایی جناح شهرستان بستک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان از کتابخانه‌ی عمومی شرفا شرفایی جناح شهرستان بستک بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات کتابداران این کتابخانه قرار گرفت.
گفتنی است کتابخانه شرفا شرفایی جناح بیش از 22000 جلد کتاب ارزشمند کم یاب و بعضا نایاب به علاوه تعداد زیادی نشریات و مجلات را در خود جای داده است . این کتابخانه در سال 82 به همت مرحوم شرفاشرفایی احداث گردید و در اختیار علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در منطقه قرار گرفت.
پس از افتتاح کتابخانه شرفایی در سال 82 نگاه بسیاری از فرهنگ دوستان استان و حتی کشور به سمت جناح جلب شد و از آن زمان تا کنون این کتابخانه صاحب افتخارات زیادی گردیده است. دریافت تقدیرنامه از رئیس جمهور وقت سیدمحمدخاتمی توسط شرفاشرفایی به عنوان کتابخانه ساز نمونه کشور در سال 83 ، کتابخانه نمونه استان سال 88 و 92 ، بخش کودک نمونه استان سال های 88 و 89 و کتابدار نمونه سال 90 و 92 بخشی از افتخارات مجموعه این کتابخانه مهم منطقه به شمار می رود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 233