1397/11/21 يكشنبه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با صدور بیانیه‌ای، همگان را به شرکت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان طی صدور بیانیه‌ای، کتابداران و کتابخوانان محترم را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد. در متن این بیانیه چنین آمده است:

جشن چهلمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی گرامی داشته می شود که چهل سال همراهی و پایمردی مردم بزرگ و شریف ایران اسلامی در همه عرصه ها و صحنه ها را شاهد بوده ایم، مردمی که قدر داشته های خود را از استقلال، عزت، آزادی و حکومت مردم سالاری دینی می دانند و با اقتدار، در مقابل همه زیاده خواهی ها مقاومت نموده و پای انقلاب بزرگ خود ایستاده اند و از آن محافظت کرده اند.

به شکرانه این موهبت الهی و گرامیداشت دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و پاسداشت خون شهیدان عزیز و در حمایت همه‌جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبعیت از ولی امر مسلمین، از عموم مردم هرمزگان به‌ویژه کتابداران و کتابخوانان عزیز دعوت می‌نمایم در راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن حضوری پرشور داشته باشند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 112