2
1397/12/20 دوشنبه کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) شهرستان قشم میزبان کتابخانه گردان؛ حضور رئیس شورای اسلامی روستای خالدین در کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) به مناسبت فرا رسیدن پانزدهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، رئیس شورای اسلامی روستای خالدین از کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، علی مشتاقی، رئیس شورای اسلامی روستای خالدین ضمن حضور در آیین کتابخانه گردی کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) بیان کرد: کتابخانه گردی، مسیر مهمی برای معرفی کتابخانه های عمومی به مردم است و اجرای چنین طرحهایی در کشور باعث حضور بیشتر مردم و مسئولین در کتابخانه های عمومی است.

وی حضور دانش آموزان و مردم روستای خالدین را در کتابخانه های عمومی با اهمیت دانست و عنوان کرد: با توجه به اینکه مردم این روستا بر صحبت کردن به زبان فارسی تسلط کامل ندارند کتاب خواندن باعث میشود گنجینه لغات آنان افزایش یابد و به تبع آن فارسی را به صورت راحتتر و روانتر صحبت کنند.

وی آیین کتابخانه گردی را نوعی دورهمی مطالعاتی و فرهنگی عنوان کرد و افزود: اجرای برنامه های فرهنگی و جنبی در کتابخانه های عمومی باعث جذب افراد به این مراکز خواهد شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 197