1

2

3
1397/12/21 سه‌شنبه حضور معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان رودان در آیین کتابخانه گردی کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) رودان همزمان با فرا رسیدن پانزدهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان رودان به همراه دانش آموزان در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، عبدالله عبدی بحرینی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان رودان ضمن حضور در آیین کتابخانه گردی کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) و خطاب به دانش آموزان گفت: خداوند با طرح سؤال «آیا آنان که می‌دانند با آنان که نمی دانند یکسان هستند؟» به ارزش و اهمیت مطالعه و کتابخوانی اشاره کرده است و راه حل تمام مشکلات انسانها در کتابها نهفته است.

وی ادامه داد: اگر کتاب و کتابت وجود نداشت مشکلات زیاد و حل نشدنی در جامعه به وجود می‌امد و مهمترین راه انتقال فرهنگ و میراث بشری از نسل گذشته به نسل آینده، جز با کتاب میسر نیست. کتاب نقش مهم و تأثیرگذاری در پیشرفت و سرنوشت کشور دارد. کسی که در زندگی خود فرهنگ مطالعه را درونی کرده است بعد از خواندن کتاب طعم حلاوت و شیرینی دانستن و آگاهی را خواهد چشید و از آن لذت خواهد برد.

عبد بحرینی افزود: کتاب به ما کمک می‌کند کهه ذهنمان و فهممان رشد کند و زندگی بهتری همراه با لذت داشته باشیم. در واقع کتاب راهی برای دانستن و افزایش آگاهی است و راهی برای اینکه دانسته‌هایمان را به طور عملی در زندگی به کار بندیم و به پیشرفت برسیم.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 298