1

2
1397/11/16 سه‌شنبه بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان از کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرعباس مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان با هدف بررسی مشکلات کتابخانه‌های عمومی از دو کتابخانه عمومی شهرستان بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌‌های عمومی استان هرمزگان با هدف بررسی و رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرعباس از دو کتابخانه عمومی علامه طباطبایی (ره) و شهید مطهری (ره) بازدید و با کتابداران این کتابخانه‌ها به گفتگو نشست.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان طی این بازدید بیان کرد: کتابداران باید کتاب را به خانه‌های مردم ببرند و ارتباط خوبی با مردم محلات برقرار نمایند تا به شیوه‌های مختلف کتاب را در دسترس آنان قرار دهند و عادت به مطالعه را در آنان ایجاد کنند.

وی بر برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی با سازمانهای مختلف تأکید کرد و افزود: استفاده از ظرفیت ادارات مختلف در ترویج کتابخوانی باعث هم افزایی خواهد شد و تأثیر آن از موازی کاریهای سازمانی بیشتر است.

در پایان ایشان ضمن بازدید از سالنهای مطالعه به گفتگو با اعضا نشست و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت تا بتوانند با برنامه ریزی‌های مناسب در راستای رفع این مشکلات، قدم بردارد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 131